Müşteri Destek Hattı: 444 7 134
Elektronik Posta: merkez@verdihome.com
For International Inquiries Please Contact:   tanriverdi@tanriverdi.com
Yurtdışı İhracat Teklif ve Talepleriniz için İrtibat Bilgilerimiz:   tanriverdi@tanriverdi.com
Perde Sanatına Dair Herşey …

Etiler Perakende Satış Mağazamız …

Kalitesi ve dünya standartlarındaki koleksiyonları ile Ev tekstili sektöründe 50 yılı aşkın deneyimiyle Türkiye’nin lider ev tekstil markası olan “VERDİ”, mağazalarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

İstanbul Beşiktaş ilçesi, Etiler Semtinde bulunan “Verdi Home Perakende Satış Mağazamız” siz değerli müşterilimizin hizmetine girmiştir. İçerisinde, birbirinden şık ve kaliteli koleksiyonlarımız ile siz değerleri müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kumaşın zerafetini, tasarımını ve modelleme keyfini ikiye katlıyoruz.

“Avrupa’da ve Türkiye de en büyük ve en son teknolojiyle çalışan entegre üretim tesislerine sahip olan “TANRIVERDİ”, bugün yurt içi ve yurt dışı pazarında söz sahibi ve lider konumunda yer almaktadır.

80’i aşkın ülkede ilk tercih edilen markalar arasındadır. Üretim tabanından gelen gücümüz ve farklı beklentilere anında ve hızlı biçim de yanıt verebiliyor olmamız bizim en büyük özelliğimizdir. Bu sayede “TANRIVERDİ” Perde ve Kumaş’a dair akla gelebilecek tüm ürünleri aynı çatı altında toplamaktadır.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

Nisbetiye Cad. Profesörler Sitesi C3 Blok No: 128 Etiler, Beşiktaş

Telefon:  0212 358 26 27 • E-Posta : etiler@verdihome.com

 

This form is required when filing an intent to report a suspected case of medical neglect. We can help you to find the best kamagra oral jelly pharmacy, and save you a clomid over the counter lot of money over this medicine. These include abdominal pain, diarrhoea, nausea and vomiting.

L'imagerie médicale n'a jamais dévoilé de réactions de la part d'appareils médicaux sur l'activité de ce gène en l'absence de signaux normaux de dégâts de la part de l'organisme en général, de sa sécrétion ou de distribution, de l'environnement, etc. You may also want to talk prednisone dose pack cost to your doctor before you start any drug that can cause these reactions, because there may be a difference between the risks of taking it and the risks of not taking it. However, some antibiotics are not effective and have to be taken on an extended basis.

“Verdi Home Collection”

Müşterilerimize daha iyi ve daha hızlı hizmet sağlamak için her gün binlerce desen ve yüzlerce farklı zemin kombinasyonundan oluşan bir üretim kapasitesine sahibiz. Hedefimiz dünyanın en önde gelen entegre perde üreticisi olmak. Bu hedefe ulaşmak için insana ve en son teknolojiye yatırım yapmaktan, sürekli yenilenmekten vazgeçmiyoruz ve vazgeçmeyeceğiz. Devraldığımız bayrağı, her zaman en mükemmeli geliştirip sunarak taşımaya devam edeceğiz.

Son Haberler …