Müşteri Destek Hattı: 444 7 134
Elektronik Posta: merkez@verdihome.com
For International Inquiries Please Contact:   tanriverdi@tanriverdi.com
Yurtdışı İhracat Teklif ve Talepleriniz için İrtibat Bilgilerimiz:   tanriverdi@tanriverdi.com
Perde Sanatına Dair Herşey …

Ürünlerimiz

FON PERDE
Çeşitli desen ve renklerden üretilen kumaşlardan özel kesim yapılarak üretilen perde modeline Fon perde denilmektedir. Fon perdeler günümüzde genellikle mobilya ve halıyla kombin yapılarak tercih edilmektedir. Dikim şekli itibariyle en çok tercih edilen sık pileli fon perdedir. Kumaş ve tül fon çeşitlerinin artması ile fon perdeye ilgi artmıştır. Güzel kaliteli ve doğru perde seçimi yapabilmek oldukça önemlidir.
BRODE PERDE
Kâğıt, kumaş ya da deri üzerine makine ya da el ile yapılan kabartma şeklindeki işlemlere Brode adı verilir. Bu işlemler için genel olarak renkli iplikler, altın ya da gümüş tel, bunların dışında pamuk ipliği ya da ipek kullanılabilmektedir. Uzun bir süredir ülkemizde de kullanılan ve üretilen Brode modelleri birçok farklı kullanım alanına sahip. Günümüzde sıklıkla ev tekstili ürünlerinde kullanılmaktadır.
JAKAR PERDE
Jakarlı Kumaş, ipliklerin, çeşitli yöntemlerle bir araya getirilerek oluşturduğu kaplayıcı yüzeyleridir. Pamuk, yün, ipek, keten vb maddelerden elde edilir. Birbirlerine dik ve paralel konumda bulunan farklı renklerdeki ipliklerin birbirlerinin altından üstünden geçirilmesi ile kumaş oluşturulur. Kumaş dokuma veya örme metodu ile üretilir. Dokumada genel prensip atkı ve örgülerin birbirinin içerisinden geçmesidir.
DÖŞEMELİK KUMAŞ
Doğal ve petrol türevi ipliklerin farklı yöntemlerle işlenerek kullanıcılarına sayısız renk,
desen, uygulama, kolay temizlenebilirlik, antibakteriyel, alev geciktiricili, sık yıkama vb.
binlerce alternatifi sizlerin beğenilerine sunuyoruz.
Güzel kaliteli ve doğru perde seçimi yapabilmek oldukça önemlidir. İçeriğinde insan sağlığına zarar verebilecek madde yoktur.
ZEBRA PERDE
Zebra storlar, hem güneşlik hem de tül görevini görür. Estetik görüntüsü ile modern bir hava katar.
Diğer storlardan farklı olarak çift kat yapılır. Zinciri hareket ettirerek güneşin içeriğe girmesi engellenebilir veya serbest bırakılabilir.
STOR PERDE
Stor perde, kullanımı ve tamiri en kolay mekanizmalı perdedir.
Temiz – Tozsuz mekanlarda ve amacına uygun kullanımda uzun yıllarca rahatlıkla kullanılabilir.
Her ne Kadar ofis perdesi olarak bilinsede, evlerde de rahatlıkla kullanılabilir.
BASKILI PERDE
Kapalı konuma getirdiğimiz zaman güneşlik, açık konuma getirdiğiniz zaman tül perde görevi görür.
Baskılı perdeler pvc madde içermeyen polyester kumaştan yapılmıştır. İçeriğinde insan sağlığına zarar verebilecek madde yoktur.

“Verdi Home Collection”

Müşterilerimize daha iyi ve daha hızlı hizmet sağlamak için her gün binlerce desen ve yüzlerce farklı zemin kombinasyonundan oluşan bir üretim kapasitesine sahibiz. Hedefimiz dünyanın en önde gelen entegre perde üreticisi olmak. Bu hedefe ulaşmak için insana ve en son teknolojiye yatırım yapmaktan, sürekli yenilenmekten vazgeçmiyoruz ve vazgeçmeyeceğiz. Devraldığımız bayrağı, her zaman en mükemmeli geliştirip sunarak taşımaya devam edeceğiz.

Son Haberler …