Müşteri Destek Hattı: 444 7 134
Elektronik Posta: merkez@verdihome.com
For International Inquiries Please Contact:   tanriverdi@tanriverdi.com
Yurtdışı İhracat Teklif ve Talepleriniz için İrtibat Bilgilerimiz:   tanriverdi@tanriverdi.com
Perde Sanatına Dair Herşey …

EVTEKS Fuarı ve VERDİ Ailesi …

Verdi Evteks 23. İstanbul Uluslararası Evteks FuarıTETSİAD ve CNR Fuarcılık işbirliği ile düzenlenen dünyanın ikinci, Türkiye’nin en büyük ev tekstil fuarı “EVTEKS”, CNR EXPO Yeşilköy’de, ulusal ve uluslararası ziyaretçilerini 16-20 Mayıs 2017 tarihleri arasında ağırlamaya hazırlanıyor. Ev tekstili sektöründeki tüm yeniliklerin sergilendiği, modaya yön veren ürünlerin ziyaretçilerin beğenisine sunulduğu fuar, Türkiye Ev Tekstili Sanayici ve İşadamları Derneği (TETSİAD) ve CNR Uluslararası Fuarcılık işbirliğiyle ile İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilmeye hazırlanıyor. “VERDİ” Ailesi Olarak 16-20 Mayıs 2017 Tarihleri Arasında ‘6. HALL 6G02’ Standında Siz Değerli İş Ortaklarımız ve Katılımcılarımızı Bekliyor Olacağız …

“VERDİ” Markası Olarak;
Kaliteden Ödün Vermeyen Geniş Ürün Yelpazesi ve 80’in üzerinde ülkeye yaptığımız ihracat ile dünya pazarında söz sahibi ve güvenilir perde üreticisi olmamızın yanı sıra, daima en iyiyi sunmak için son teknoloji ile desteklediğimiz yatırımı sürekli yenilemekten hiç bir zaman vazgeçmediğimiz için Tanrıverdi Grubu Olarak 2017’nin Trendini “EVTEKS” Fuarında Biz Belirleyeceğiz.

 

“Verdi Home Collection”

Müşterilerimize daha iyi ve daha hızlı hizmet sağlamak için her gün binlerce desen ve yüzlerce farklı zemin kombinasyonundan oluşan bir üretim kapasitesine sahibiz. Hedefimiz dünyanın en önde gelen entegre perde üreticisi olmak. Bu hedefe ulaşmak için insana ve en son teknolojiye yatırım yapmaktan, sürekli yenilenmekten vazgeçmiyoruz ve vazgeçmeyeceğiz. Devraldığımız bayrağı, her zaman en mükemmeli geliştirip sunarak taşımaya devam edeceğiz.

Son Haberler …