Müşteri Destek Hattı: 444 7 134
Elektronik Posta: merkez@verdihome.com
For International Inquiries Please Contact:   tanriverdi@tanriverdi.com
Yurtdışı İhracat Teklif ve Talepleriniz için İrtibat Bilgilerimiz:   tanriverdi@tanriverdi.com
Perde Sanatına Dair Herşey …

Türkiye Pazarına Çok Daha Güçlü ve Dinamik Giriyoruz …

Tanrıverdi Tekstil Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Recep Tanrıverdi önderliğinde iç pazarda daha donanımlı, daha aktif ve yepyeni bir vizyonla her zaman olduğu gibi yerini alacak. Türkiye’nin en büyük üretim tesislerinden birine sahip olan Tanrıverdi Tekstil, bu tesislerde mevcut üretim kalitesiyle iç pazar için hazırlanan katma değerli ürün çeşitlerini “Verdi” markasıyla piyasaya sunmaya hazırlanıyor.

Tanrıverdi Grup Genel Müdürü Kadir Yenel, iç piyasaya yapılan yeni yatırımlarla pazar paylarını iki katına çıkaracaklarını, bu değişimin tüm sektöre ve bayilerimize heyecan verecek etkide olacağını belirtti. Perde,döşemelik ve mekanik sistemler ürün gruplarındaki yeni koleksiyonlarını yenilikçi,güncel ve öncü olma anlayışıyla yıl boyunca tüm bayilerine zaman gözetmeksizin hep bir adım ileri giderek üretecek olan Tanrıverdi Tekstil, güçlü iç piyasa ekibiyle sektörümüze yeni bir soluk kazandıracağı gözleniyor. Tanrıverdi Tekstil’den yapılan duyuruda Verdi markasıyla bölge satış sorumluları kanalıyla yeni bayilikler verileceği de belirtildi.

[WRGF id=1344]

“Verdi Home Collection”

Müşterilerimize daha iyi ve daha hızlı hizmet sağlamak için her gün binlerce desen ve yüzlerce farklı zemin kombinasyonundan oluşan bir üretim kapasitesine sahibiz. Hedefimiz dünyanın en önde gelen entegre perde üreticisi olmak. Bu hedefe ulaşmak için insana ve en son teknolojiye yatırım yapmaktan, sürekli yenilenmekten vazgeçmiyoruz ve vazgeçmeyeceğiz. Devraldığımız bayrağı, her zaman en mükemmeli geliştirip sunarak taşımaya devam edeceğiz.

Son Haberler …