Müşteri Destek Hattı: 444 7 134
Elektronik Posta: merkez@verdihome.com
For International Inquiries Please Contact:   tanriverdi@tanriverdi.com
Yurtdışı İhracat Teklif ve Talepleriniz için İrtibat Bilgilerimiz:   tanriverdi@tanriverdi.com
Perde Sanatına Dair Herşey …

Kurumsal

VERDİ PERDE SİSTEMLERİ, perdelik ve döşemelik kumaş sektöründe Türkiye’nin ana tedarikçilerden biridir. Ürün koleksiyonlarımız direkt birinci elden kendi renk ve desen tasarımlarımızla oluşturuyoruz. Zengin renk ve dokudaki kumaşlarımızı, üst segment gruba hitap eden; Mobilya üretici ve mağazalarına, İç mimar ve tasarımcılara, Mefruşat ve Perde mağazalarına, profesyonel pazarlamacı arkadaşlarımız aracılığıyla ilk elden uygun fiyatlarla satışa sunmaktayız. “Verdi”ye ait koleksiyonlar stoklu ürünler olup, ürünlerin teslimi en kısa sürede yapılmaktadır.Bu da müşterilerimize büyük avantaj sağlamaktadır.

“Verdi” Tekstil, Tasarımında modern, geneleksel ve güncel tasarım rengi, doku ve desenlerini yakından takip eder. Türkiyemizdeli tüketicisine yenilikleri ve perde modellerinde ki trendleri ilk olarak sunmayı hedefler. Bu yüzden iç mimarlara, mobilya mağazaları ve nihai tüketicinin ulaştığı mefruşat mağazalarının kumaş tercihlerinde ilk sırada yer almaktadır.

İstanbul ve Samsun Bölge Müdürlüklerimiz olmak üzere, Perakende Satış Mağazalarımız ve Corner Noktalarımız ile Türkiye Geneli Satış Noktalarımızda, toptancılığımızın yanısıra direkt nihai tüketiciye de Perde Sistemleri ve Döşemelik kumaşlarımızın satışıyla birlikte Profesyonel Ekibimiz ile PERDE TASARIM ve MODEL UYGULAMA hizmeti de vermekteyiz.

Logo Tanrıverdi

Tanrıverdi Kurumsal Kimlik Bilgisi
Trikromi Magenta 100 Yellow 100
Pantone direk karşılığı DS 73-1 C
Klasik Pantone kataloğunda en yakını 485 C
Trikromi M 97 Y 100

“Verdi Home Collection”

Müşterilerimize daha iyi ve daha hızlı hizmet sağlamak için her gün binlerce desen ve yüzlerce farklı zemin kombinasyonundan oluşan bir üretim kapasitesine sahibiz. Hedefimiz dünyanın en önde gelen entegre perde üreticisi olmak. Bu hedefe ulaşmak için insana ve en son teknolojiye yatırım yapmaktan, sürekli yenilenmekten vazgeçmiyoruz ve vazgeçmeyeceğiz. Devraldığımız bayrağı, her zaman en mükemmeli geliştirip sunarak taşımaya devam edeceğiz.

Son Haberler …