Kalitesi ve dünya standartlarındaki koleksiyonları ile Ev tekstili sektöründe 50 yılı aşkın deneyimiyle Türkiye’nin lider ev tekstil markası olan “VERDİ”, mağazalarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

İstanbul Beşiktaş ilçesi, Etiler Semtinde bulunan “Verdi Home Perakende Satış Mağazamız” siz değerli müşterilimizin hizmetine girmiştir. İçerisinde, birbirinden şık ve kaliteli koleksiyonlarımız ile siz değerleri müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kumaşın zerafetini, tasarımını ve modelleme keyfini ikiye katlıyoruz.

“Avrupa’da ve Türkiye de en büyük ve en son teknolojiyle çalışan entegre üretim tesislerine sahip olan “TANRIVERDİ”, bugün yurt içi ve yurt dışı pazarında söz sahibi ve lider konumunda yer almaktadır.

80’i aşkın ülkede ilk tercih edilen markalar arasındadır. Üretim tabanından gelen gücümüz ve farklı beklentilere anında ve hızlı biçim de yanıt verebiliyor olmamız bizim en büyük özelliğimizdir. Bu sayede “TANRIVERDİ” Perde ve Kumaş’a dair akla gelebilecek tüm ürünleri aynı çatı altında toplamaktadır.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

Nisbetiye Cad. Profesörler Sitesi C3 Blok No: 128 Etiler, Beşiktaş, ISTANBUL
Telefon:  0212 358 26 27 • E-Posta : etiler@verdihome.com