HAKKIMIZDA

TANRIVERDİ KİMDİR ?

Üretim Tesislerimiz

Tanrıverdi, Türkiye’nin önde gelen ev tekstili üreticilerinden ve ihracatcılarından biridir. İlk yola çıkışımız 1969 yılında toptan tekstil ticaret firması Tanrıverdi Mensucat A.Ş.’yi kurma ile başladı. Bunu takip edilen yıllarda 1986 da Çatalca da ki tesislerimizde Gipür ve Brode üretimine başlandı. Ardından 1988 yılında yapılan büyük yatırımlarla üretim zincirine İplik, Dokuma, Boya-Apre ve Konfeksiyon tesisleri eklendi.

1995 yılında tüm şirketler Tanrıverdi Holding çatısı altında birleşti. 2003 yılında döşemelik kumaş, 2014 yılında baskı hatları için tesisler kuruldu. 2005 yılında Almanya da kurduğumuz yurt dışı yatırımımız olan "Verdi Collection GMBH" ile Türkiye ve Avrupa’ya üretimimiz devam etmektedir.

Bugün Tanrıverdi yaklaşık 3000 kişilik bir aile ile dünyanın önde gelen entegre perde üreticilerinden biridir. “VERDİ” ve “TANRIVERDİ” markası ile 80'e yakın ülkede ilk tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

GRUP ŞİRKETLERİMİZ

Tanrıverdi Holding A.S.

  • TANRIVERDI HOLDING A.S.
  • TANRIVERDI (VERDI GMBH)
  • TANRIVERDI MENSUCAT A.S.
  • DOKUMA & APRE ve BOYA SAN. A.S.
  • PERKON PERDE ve KONFEKSIYON A.S.
  • VERDI (TANRIVERDI TEKSTIL SAN. ve PAZ. A.S.)
Sınırsız Renk ve Tasarım

Biz “Verdi” Markası olarak, tasarım olarak orijinallik, yenilik ve yaratıcılık değerleri yüksek olan farklı yüzey ve doku tasarım çalışmalarına önem vermekteyiz. Yaptığımız her işte kaliteye herzaman önem veriyoruz.

Toptan ve Perakende Satış

Güvenilir, güçlü finansal yapısı ve ürün kalitesi ile Türkiye’nin dört bir yanına Verdi Corner Mağazalarımız ve Bayilerimiz Aracılığı ile nihai tüketicilerimize hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Kurumsal Uygulamalar

Verdi markası kurumsal uygulamalarda yapmaktadır. Otel, hastane, rezidans ve kamu projeleri uzmanlık alanlarımızdır. Doğrudan kendi ekibimizle projelerinize profesyonel hizmet sunmaktayız.

ÜRETİM TESİSLERİMİZ

BRODE & DOKUMA

1986 yılında İstanbul Çatalca da inşa edilen fabrikada gipür ve brode üretimine başlandı. Bugün üretimine devam eden tesisimiz, yüksek teknoloji ile kaliteli üretim yapma hedefinde olup, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktadır.

Brode üretim tesisimiz 150.000 m2 arazi üzerinde olup 100.000 m2 kapalı alanda yer alan, yılda 25 milyon m2 brode üretimiyle 80’nin üzerinde ülkeye yaptığı ihracat ile dünya pazarında söz sahibi, güvenilir perde üreticisi olup en iyiyi müşterilerimize sunmak için son teknolojiye yatırımlarına devam etmektedir.

Bello Di Verdi Collection

FABRICS & CURTAIN

Verdiye ait koleksiyonlar stoklu ürünler olup, ürünlerin teslimi en kısa sürede yapılmaktadır. Bu da müşterilerimize büyük avantaj sağlamaktadır.

Verdi Perde Sistemleri Tasarımında modern, geneleksel ve güncel tasarım rengi, doku ve desenlerini yakından takip eder. Tüketicilerimize yenilikleri ve perde modellerinde ki trendleri ilk olarak sunmayı hedeflemekteyiz.

Bu yüzden iç mimarlara, mobilya mağazaları ve nihai tüketicinin ulaştığı mefruşat mağazalarının kumaş tercihlerinde ilk sırada yer almaktayız.

ÜRÜN GRUPLARIMIZ

TÜL & FON PERDE

Çatalca, Gürpınar ve Çorlu’da 150.000 m2 arazi üzerinde 100.000 m2 kapalı alanda yer alan farklı üretim birimlerimizde yılda 75 Milyon m2 Dokuma, 25 Milyon m2 Brode, 3 Milyon Hazır Perde üretimi ve 20.000 ton boyama işlemi gerçekleştirilmektedir.

80’in üzerinde ülkeye yağtığı ihracat ile dünya pazarında söz sahibi ve güvenilir perde üreticisi olmak, daima en iyiyi sunmak için son teknolojiye yatırımı ve sürekli yenilemekden hiç bir zaman vazgeçmeyen Tanrıverdi Grubu’nun yatırımları günümüzde de devam etmektedir.

Ürün ve Kalite Politikamız

Ürün, Üretim ve Tüketim Zinciri

Yaptığımız her işte kaliteye önem vermek, değişik kültür ve beğeniye sahip müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine kalite, güvenilirlik, maliyet, termin yönünden cevap verecek ürünleri sürekli gelişme felsefesini benimseyerek istikrarlı bir şekilde üretmek.

Yaptığımız her işte ahlaki ilkeleri göz önüne almak, işimizi gereği gibi yapmak. Haklı müşteri isteklerini göz önüne almak, yaptığımız ve yapacağımız her işe müşteri gözü ile bakmak, müşterilerimizin danışmanı olmak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak. Müşterinin vakti olmadığı gerçeğinden yola çıkarak her faaliyeti mümkün olan en kısa zamanda tamamlamak, işleri ve kararları ertelememek.

Üretim Standartımız ve Kalite Politikamız

Kumaş Üretim Sertifikalarımız

“Global Recycle Standard” Küresel Geridönüşüm Standartı sertifikası ile ürünlerde belirli kalite standartını yakalayan kumaş üretimini gerçekleştirmekteyiz. Üretilen tüm kumaşlar Oeko-Tex Standard 100’ e uygun olarak üretilmektedir. Kumaş koleksiyonlarımızdaki kaliteler sağlığa zararlı madde içermemektedir ve kullanıcısına zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir. Doğayla dost üretim politikamız doğrultusunda, olumsuz çevresel etkileri azaltmak ve kirliliği önlemek amacıyla 1999 yılından itibaren çevresel faaliyetler programlarını uyguluyoruz.